Hall of Fame

Onze school heeft heel wat talent voortgebracht. Leerlingen zwierven uit in de loop der jaren en werden bekend of zelfs beroemd in den lande of ver daarbuiten. We richten op deze pagina's de schijnwerpers op deze bijzondere mensen en hun activiteiten.

Onze leerlingen buiten de school in de schijnwerpers:

Bekende oud-leerlingen voor het voetlicht:

Medewerkers die buiten Ursula bijzondere dingen doen:

Oud-medewerkers die bijzondere dingen doen:

  • Wim Luinge (Docent Engels tot 2010) Tekenaar en schilder

Tips voor aanvullingen zijn altijd welkom: [email protected] 

NB: Het criterium dat we hanteren voor opname van oud-leerlingen in de Hall of Fame hebben we zo objectief mogelijk gekozen en wel als volgt: de persoon dient een zodanige algemene bekendheid te genieten dat hij/zij een persoonlijk artikel op Wikipedia heeft.